Mladí ochránci přírody, z.s.

veřejně prospěšný spolek zabývající se prací s dětmi a mládeží

Logo MOP

Fotosoutěž - 2013

Fotosoutěž Pohledy do přírody – Roční proměny má 2 části. V roce 2013 má část zaměřená na klasickou fotografii uzávěrku 15. října a část zaměřena na digitální fotografii má 4 postupné uzávěrky po jednotlivých čtvrtletích.
Na této stránce lze nalézt vyhodnocení jednotlivých kol. Hodnocení všech fotografií probíhá na škále 0 – 10 bodů (čím více tím lépe). Náhled fotografie lze zobrazit kliknutím na její název.

Výsledková listina včetně pořadí ve věkových kategoriích je ke stažení zde (v PDF). Obsahuje výsledky jednotlivých kol a celoroční přehled.

4.kolo (uzávěrka 30.11.2013)

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1CJaroslav DulaJeseníky8.88
2CPeter NagyLesné lúče, České Švýcarsko8.75
3BMartin OndráčekTajemný svět za zrcadlem8.50
4CMiroslava Sliackajesenné ráno8.00
5CZuzana BrodinováBabí léto7.88
5CErik ŠvecJesenné ráno7.88
5CErik ŠvecNa samote7.88
8BLucie FryštákováPěnkaví ráno7.75
9CMiroslava SliackaKrajina v bubline7.63
10BVendula NovákováPodzim7.50
11CJaroslav DulaPrvní sníh7.38
12CAndrea PrchalováČekám na signál...7.25
12CJana Tomíčkováodpočinek v lese7.25
12BLucie FryštákováObědová pauza7.25
15CVojtěch KrejčíDlouhé stíny7.13
15CErik ŠvecLabyrint7.13
15BKryštof Kadlecřeka Doubrava7.13
18CJiří PavlíkZápad slunce7.00
18BLucie PoláškováBarvy nebe7.00
18BLucie FryštákováRanní slunění7.00
21CAndrea Prchalováranní osvěžení6.75
21AAdéla Křenkováfly6.75
23CPeter NagySlnečnice6.63
24CMiloš Volekmračna na výsypkou 6.50
24CJaroslav DulaLéto vrcholí6.50
24Cluba kaisrovaPodzimní romantika6.50
24CVojtěch Krejčípodvečerní měsíc6.50
24BKryštof Kadlecpřehrada u Žďáru nad Sázavou6.50
29BKryštof Kadleczápad slunce nad lesy Vysočiny6.25
30CPeter NagyLekná6.13
30BMichaela Plecháčovávzdušný vír 6.13
30BVendula NovákováBoží oko6.13
30CVojtěch Krejčízrcadlení6.13
34CJiří Pavlík.... jaro nebo ještě zima6.00
35CJana ŠopejstalováZdejcina5.88
36CJana ŠopejstalováSlunečný podzim5.75
36BBarbora SýkorováŽijeme v 16., anebo v 21. století?5.75
36BDavid DvořákZapad slunce přes plot 5.75
39CLudmila Křenková brouk5.63
39BNikola BassettováPodzimní ráno5.63
41CVáclav BranýKaštánky5.38
41CJarmila Jaroměřskáobal z vážky5.38
43CMartina MachatáOtakárek v parku5.25
44BMichaela Plecháčováozářený most 5.13
44CSabinechladné zimní ráno5.13
46CJana ŠopejstalováMraky4.88
46BMarkéta SvatkováPodzim v lesním Ráji4.88
48CJiří Pavlíkzáplavy v Lounech 20134.75
48CSabinevolnost času4.75
48BNikola BassettováPoslední pyl před zimou4.75
48BVendula NovákováMochomůrka v lese4.75
52BTereza Cihlářovášípek4.63
53CVáclav Branýzlatý podzim4.50
53BJan ŠopejstalProměny listí4.50
53APavel Cihlářšípky 4.50
53APavel Cihlářptačí pírko4.50
57CJiří MachatýKřemenáč na maškarním bále4.38
58BBassettovaNejlepší léta života, když člověk kvete4.25
58CMartin Machatýdvojvaječná dvojčátka4.25
60CMartina Machatábarevný podzim4.00
60CVáclav Branýbarvy podzimu4.00
60CLenka PospíšilováPodzimní ráno u řeky Lužnice4.00
60APavel CihlářRuce4.00
64BJan ŠopejstalŠípky3.88
65AAdéla Křenkoválanovka3.63
65BTereza Cihlářovášípek3.63
67CMartin Machatýpodzimní sklizeň3.50
68CMartina MachatáČertík3.38
68BTereza CihlářováSchovaný za šípkem3.38
70CMartin Machatýpodzimní duha3.13
71BJan ŠopejstalBarevný podzim2.38

3.kolo (uzávěrka 15.9.2013)

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1CVlastimil JanovskýPaličkování7.63
2CJarmila Jaroměřskánebeský kůň...7.25
3CVlastimil JanovskýLaděno do modra7.13
4CMiloš Volekintimní chvilka6.88
4CMiloš Voleksvětlo v tmách6.88
6CAndrea PrchalováKrása zahrady6.00
7CLukáš Petr TesařPrague Night5.75
8CJarmila Jaroměřskápohádková skalka....5.63
8BJan ŠopejstalPilná včelka5.63
10CVlastimil JanovskýSevření5.50
11ABarbora BeranováPramen Ploučnice5.38
12CMiloš Volekinvazní krása 5.00
12BJosef HlavničkaKlika5.00
12BFilip StresMotýl5.00
15ABarbora Beranováblatouch4.13
16CJana ŠopejstalováPotok4.00
17APavel CihlářKopretina3.88
17BJan ŠopejstalLéto3.88
19BJosef Hlavničkapole3.75
20CJana ŠopejstalováKrajina mého domova3.63
20BTereza CihlářováBeruška3.63
20BTereza CihlářováŽlutá3.63
20BJan ŠopejstalŠvestka3.63
24APavel CihlářHeřmánek3.38
25CJana ŠopejstalováPole v září2.88
25BJosef Hlavničkalisty2.88
27APavel CihlářHeřmánek 22.75
28BTereza CihlářováDo nebe2.38

2.kolo (uzávěrka 15.6.2013)

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1CJarmila JaroměřskáZlodějka ryb7.75
2BLucie FryštákováBarvy přírody7.25
3CVlastimil JanovskýSoužití7.13
4CMichaela BradáčováTajemno7.00
5ABarborka KočíbováNakonec6.63
6BTereza CihlářováStíny stromů6.50
7CVlastimil JanovskýI stromy pláčou6.25
7APřemysl BožděchÚsměv6.25
9BLucie FryštákováProbouzení6.13
10CVlastimil JanovskýKoberec tkaný přírodou6.00
10BDavid RychtarV lese6.00
12BDavid RychtarCo tam vidíš ...?5.63
12BTereza CihlářováOkno5.63
14AMarkéta ŠtélováKvetoucí jahůdka5.50
14BDavid RychtarZtracený klobouk5.50
14BLucie FryštákováRozloučení se Sluncem5.50
17BMartina ŠediváStaré okno5.25
18APavel CihlářOdraz5.13
19AMarkéta ŠtélováSakura5.00
20APatrik ZajícManželé4.88
21ABarborka KočíbováV plném květu4.75
22BTereza CihlářováDo nebe..4.50
23CJana ŠopejstalováČmelák4.38
23AMarkéta ŠtélováNa výletě v centru Prahy4.38
23BMartina ŠediváKaple4.38
26ANatálie LukešováSnaživec4.25
27CJana ŠopejstalováStromy4.13
27ABarborka KočíbováSooumrak4.13
27BJan ŠopejstalVrba4.13
27APavel CihlářNahoru4.13
31CJana ŠopejstalováPampelišky4.00
31BMartina ŠediváSchody4.00

1.kolo (uzávěrka 15.3.2013)

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1BLucie FryštákováZrcadlo7.88
2BLucie FryštákováV klidu si tu spí...7.50
3BLucie FryštákováA tak jde čas6.25
4BNikola SvobodováBřeznový východ slunce6.13
5CVlastimil JanovskýKrása přírody5.63
6BMartina ŠediváZimní slunce5.50
7BNikola SvobodováZápad slunka na vesnici5.25
7BTereza CihlářováDo nebe5.25
9BNikola FlekačováJarní krajina..5.13
10BJan ŠopejstalZklamání4.75
11APavel CihlářDíra ve dveřích4.63
11BPavlína BuráňováVýchod slunce4.63
13BTereza CihlářováKuk na sluníčko4.50
13BPavlína BuráňováStrom uprostřed zasněžené krajiny4.50
13BNikola FlekačováKrajina po zimě...4.50
16BJosef HlavničkaOpuštěná lavička4.38
17BPavlína BuráňováPraha4.25
17BEliška JurákováManův žleb4.25
19BTereza CihlářováZápad sluníčka4.13
20BJan VystoupilUmirající list.4.00
20BEliška Jurákováprvní jarní posel 4.00
22APavel CihlářPamátka na podzim3.88
22CJana ŠopejstalováStromy3.88
22BEliška JurákováPrakšická planuše3.88
25BNikola SvobodováPřítulný motýlek3.75
25BTereza LukašíkováPod oblohou 3.75
27BTereza LukašíkováDřevo - součást života ...3.63
28BNikola FlekačováJaro začíná...3.50
29CJana ŠopejstalováSrbské skály3.38
29BPavla MikeskováZačínáme nanovo...3.38
29BPavla MikeskováI kůl v plotě může být zajímavou inspirací.. 3.38
32APavel CihlářVenkovský dům3.25
32BJan ŠopejstalJežek v létě3.25
34BJan ŠopejstalKachní život3.13
34CJana ŠopejstalováBabky3.13
36BPavla MikeskováPo zimním odpočinku opět do práce...2.88
37BTereza LukašíkováV přírodě2.75
38BMartina Šedivázeď2.63
39BJosef HlavničkaMarkétka2.38
40AKarolína Vlachováchlupaté jaro2.13
40BMartina ŠediváBývalá hospoda Toska2.13
42BJosef HlavničkaKočičky1.75

Výsledek klasické části fotosoutěže (uzávěrka 15.10.2013)

kat. jméno název bodů
A1 MALÁK Tadeáš Hrátky barev 35
B3 GOCIEK Anna Kamenný motýl 34
B1 PRZYBYLOVÁ Jolana Zima se blíží 34
B1 ŠINOVÁ Veronika Tři vetřelci 34
B2 ŠINOVÁ Veronika Nikam nejdu! 32
B2 BLAHUTOVÁ Helena Lump ve větvích 31
B1 GOCIEK Anna Podzimní list 31
B2 PRZYBYLOVÁ Jolana Kam běžíš? 31
B1 JAROŇOVÁ Anna Podzimní Olza 28
A2 MALÁK Tadeáš Tlapka přírody 28
B1 RYCHTAR David Západ Slunce 28
B1 LEDVOŇOVÁ Zuzana Skrytá naděje 27
A1 MALÁK Tadeáš Podzimní kouzlo 26
A3 MALÁK Tadeáš Ledové skály 26
B1 RYCHTAR David Od bílé po černou 25
B1 RYCHTAR David Zeleno – oranžové 25
B1 ŠINOVÁ Veronika Beskydský západ 25
B1 ŠINOVÁ Veronika Topící se Slunce 25
A1 TLAPÁKOVÁ Klára Šenovská duha 25
B3 GOCIEK Anna Potůček v Kamenech 24
B2 KVÍZ Václav Kočičí tlapka 24
B2 HILLE Petr Vyděšená micina 23
B3 JAROŇOVÁ Anna Mohyla 23
B1 LEDVOŇOVÁ Zuzana Leknínová kráska 23
B1 LEDVOŇOVÁ Zuzana Nastav tvář slunci 23
B3 RYCHTAR David V lomu 23
A2 BAROCHOVÁ Nikola Samuel 22
B1 GOCIEK Anna Bobule 22
B3 KVÍZ Václav Koutek vyháře 22
A1 MALÁK Tadeáš Barevná harmonie 22
A3 TLAPÁKOVÁ Klára Kamenné zákoutí 22
B2 HILLE Petr Hajánci 21
A1 TLAPÁKOVÁ Klára Červánky 21
B1 BLAHUTOVÁ Helena Jemné květy 20
B3 CHALUPOVÁ Aneta Kamenná romantika 20
A2 KERHLOVÁ Monika Psí tlapka v blátě 19
B1 PRZYBYLOVÁ Jolana Zrcadlo přírody 19
B3 RYCHTAR David Dál už to nejde 19
A2 MALÁK Tadeáš Zámek u tlapek 18
A2 BAROCHOVÁ Nikola Nečekaná návštěva 17
A1 TLAPÁKOVÁ Klára Sám voják v poli 16
B3 BERNÁŠEK Lukáš Vodní pyramida 14
B1 CHAMAJOVÁ Kristýna Listy v záři Slunce 14
B2 JAROŇOVÁ Anna Sluníčko 14
A3 TLAPÁKOVÁ Klára Kuřátka v lese 14
B3 CHAMAJOVÁ Kristýna Kamenná dlažba 13
B1 KVÍZ Václav Kouzelné nádraží 13
B2 GOCIEK Anna Hrátky v kaluži 12
B3 CHAMAJOVÁ Kristýna Kamenné dno 12
A3 OTTENFELD Daniel Kamenná brána 11
B2 BEDNÁŘOVÁ Kateřina Koňská láska 9
B1 HILLE Petr Barva podzimu 9
B1 PAVLICOVÁ Anna Barvy podzimu 9
B1 PAVLICOVÁ Anna Hřej Sluníčko 8
B3 RYCHTAR David Skála 7
A3 MALÁK Tadeáš Ráno v lomu 6
B1 BEDNÁŘOVÁ Kateřina Podzimní louka 5
B3 PAVLICOVÁ Anna Úkryt pro rybičky 5
B1 HILLE Petr Nevěsta v červeném klobouku 4
B3 HILLE Petr Poslední chvilky léta 4
B3 PAVLICOVÁ Anna Značíme si trasu 2

Mladí ochránci přírody
Dittrichova 9, Praha 2

Profil na FacebookuProfil na Google +

Naše další aktivity:

Zasoutěžte si s námi a udělejte při tom něco pro příroduNárodní registr pramenů a studánek

Podporují nás
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Hlavní město Praha MČ Praha 6 MČ Praha 2 Ministerstvo životního prostředí