Mladí ochránci přírody, z.s.

veřejně prospěšný spolek zabývající se prací s dětmi a mládeží

Logo MOP

Fotosoutěž - 2014

Hodnocení 3. ročníku fotosoutěže Příroda objektivem. Na této stránce lze nalézt vyhodnocení jednotlivých kol. Hodnocení všech fotografií probíhá na škále 0 – 10 bodů (čím více tím lépe). Náhled fotografie lze zobrazit kliknutím na její název.

Výsledková listina včetně pořadí ve věkových kategoriích je ke stažení zde (v PDF)

4.kolo (uzávěrka 30.11.2014)

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1CHelena Otrubovávoda žívá9.00
2CZuzana Brodinovárybník před bouří8.38
2BLukáš VintrKladení šídla královského s muškou :)8.38
4ABarbora RoštlapilováKorálky z vody8.13
5CPavlína BorákováPodzimní krásno8.00
6CMarta Duchoslavováperličky...7.88
6CMarta Duchoslavovázima čaruje..7.88
8BDaniela SporkováPodzimní příroda u vody 7.63
9BHedvika MichnováBrzké ráno na Šumavě7.50
9BLukáš VintrDivoká setkání...7.50
11CHelena Otrubovávoda žívá7.38
12BHedvika MichnováŘeka Vydra7.13
13CZuzana BrodinováTřebonský rybník7.00
14AAdéla DuchatschováČapí závody6.88
14ABarbora RoštlapilováZakletý podzim6.88
16BPavel ČernýBrhlík6.75
16BVojtěch Šimáčekranní rosa6.75
16BLukáš VintrOrosená rána...6.75
16AKateřina SuchánkováSvačinka u vody6.75
20AAdéla MyšičkováŘeka 26.63
21AJakub Matulawater 4ever6.50
22CHelena Otrubovávoda žívá6.38
22CMarta Duchoslavováje po všem...6.38
22CJindra JandováSlunce-voda-vzduch....6.38
22ABarbora RoštlapilováTo je krása6.38
26BPavel ČernýKrmení6.25
27CVeronika KociánováPavučina6.13
27CJindra JandováŽivá voda6.13
27AMonika ZaňkováVrba v rybníce6.13
27BAnna ŠedinováMedúzy6.13
31CJana Holávoda čaruje II6.00
31CVeronika KociánováTři sestry6.00
31AKateřina SuchánkováVoda v pavučině6.00
34CStepanka DindovaStrnad a jeho maskovani5.88
34CJana Holákdyž voda čaruje5.88
34AMarkéta ŠrejberováČáp5.88
37CJan ŽižkaNedejme, aby osleplo prastaré zrcadlo hvězd5.75
37CZuzana BrodinováNežárka5.75
37AAdéla MyšičkováŘeka 15.75
40BDana ŽížalováS pomocí slunečních paprsků5.63
40BEliška BrotánkováRanní rosa5.63
40CJindra JandováSpojení5.63
40BFilip PszczolkaPerla v pavučině5.63
40BKočová KateřinaPodzimní Kamenice5.63
45CMarie DobiášováU Hameráku5.50
45BFilip LiškaNekonečný déšť5.50
45BDaniela SporkováNejkrásnější výhled ze sochy 5.50
45BDaniela SporkováOsamělý potůček v lese5.50
45AKateřina HoláVodopád5.50
45AMichaela MaixnerováKachní sněm5.50
45AMichaela MaixnerováPodzim u vody5.50
52CVeronika KociánováSpadnu dolů?5.38
52AAneta PopelkováRanní rosa5.38
52AJiří VidlákPodzimní řeka5.38
55BEliška BrotánkováPavučina utkaná z perel5.25
55AAdéla DuchatschováStraka5.25
55AKateřina SuchánkováJezírko5.25
58CDianaKral vody5.13
58BJana ValdmanováRaní kapky5.13
58CJana Wagnerovásen žáby5.13
58AKateřina Říhovákapky5.13
62CMarie DobiášováZemská Brána v Orlických horách5.00
62CKristina ČernouškováPůvab lesa5.00
62APetr TomášDivoká voda5.00
65AKateřina ŘíhováKapky -černobílé4.88
65BFilip PszczolkaDuch vody4.88
65AMarkéta ŠrejberováStrážci rybníka4.88
68CMarie DobiášováPo dešti ...4.75
68APetr TomášČáp na komíně4.75
68ASára HorákováRašeliniště 24.75
71BHana ŘezníčkováAndulka na ořechu4.63
71AAnna WeidenthalerováHrdlička4.63
71ABarbora DrobilováLabuťák4.63
71APetr TomášČertina aportuje4.63
71BKočová KateřinaBřeh4.63
76BVeronika RadilováProměna4.50
76AAnna WeidenthalerováTlapka pod vodou4.50
76CHana HubertováŽivot v blízkosti duhové skvrny4.50
76BFilip PszczolkaTři vetřelci ve vodní říši4.50
76AAdéla MyšičkováNa rybníce4.50
76AMonika ZaňkováPáv4.50
82CDianaStrazce4.38
82BVeronika RadilováRejnoci4.38
82CHana HubertováKlidné vlnky4.38
85CDianaHrozba4.25
85BMichalik JanKapka 4.25
85AOliver StillerLabutí jezero4.25
88BEliška BrotánkováAra ararauna4.13
88AOliver KavkaSkrytá voda4.13
88BMatěj TurekŘeka snů4.13
91BDana ŽížalováBudu ti vyprávět...4.00
91CKateřina RomanováRybník u nás 4.00
91AMichaela MaixnerováVodní cesta4.00
91ASára HorákováRašeliniště 14.00
95BAdina MarkováMikroskopický vodní svět 23.88
95AVáclav SklenářLesní vodopád3.88
95BVojtěch ŠimáčekKakadu při západu slunce3.88
95AJan PastrňákLabuť3.88
95ASára HorákováVoda3.88
100BAdina MarkováMikroskopický vodní svět3.75
100BJan ŠopejstalMokré zákoutí3.75
100CHana HubertováRosa na stéblech3.75
100AJiří PastrňákBílá labuť3.75
100AKateřina HoláNa rybníce3.75
100AMonika ZaňkováU rybníka3.75
100BKateřina KočováPo dešti3.75
107BJan ŠopejstalLesní mokřina3.63
108BJan ŠopejstalLesní potůček3.25
108CJana ŠopejstalováČervený potok na podzim3.25
110BMichalik JanOdraz3.00
111BJana ŠopejstalováOdnášení2.63
111CJana ŠopejstalováStrouha2.63
113BAdina MarkováMikroskopický vodní svět 32.50
114BJakub RafajSvětlo v řece2.38

3.kolo (uzávěrka 15.9.2014)

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1CJan KejvalProti proudu8.50
2AMichaela MaixnerováSám7.63
3CMarie DobiášováDen matek...7.38
4BKateřina BartákováOkamžik pozornosti7.25
5CZuzana BrodinováVydra7.13
5CMarie DobiášováStrakapoud u nás na zahradě :-)7.13
7CZuzana Brodinováproud řeky Vydry7.00
8AAdéla MyšičkováDivoká řeka6.88
9BJana ValdmanováV odrazu6.75
10CVeronika KociánováLapeni v síti6.63
10APetr TomášČáp6.63
12APetr TomášKachny6.50
12ABarbora RoštlapilováPáv6.50
12AMichaela MaixnerováCesta6.50
15AKateřina SuchánkováTady bydlím já6.38
16BKristýna MichalkováVrabčátka6.13
16CK. K. VíznerováVELKÁ AMERIKA6.13
16CVeronika KociánováKapka6.13
16AMichaela MaixnerováPřemýšlím...6.13
20BMarie Ludvíkovámlha s vodou, VSTÁVEJ!6.00
20CPavlína VajsochrováZobáčky6.00
22BHedvika MichnováKapka vody pro štěstí...5.88
22CKatharina SlabakZrcadlení5.88
22CVeronika KociánováStruktura listu5.88
22AAdéla MyšičkováZákoutí u řeky5.88
26CZuzana Brodinovávodopád5.75
26APetr TomášVodácká rodinka5.75
26ABarbora RoštlapilováSlunce v rybníce5.75
29CJaroslav DulaPřijde déšť5.63
29AKateřina SuchánkováNa jaře5.63
31CLibuše NovotnáKosice krmí mladé5.50
31BVojtěch RydloAž na vrchol5.50
31ASára HorákováNa dně potoka5.50
31AMonika ZaňkováPoklad5.50
35BEliška BrotánkováHolátka rehečka5.38
35BVojtěch RydloDrozd v huňatém kabátku5.38
35BTereza ŠitinováČápi5.38
35BGabriel PiskallaSpadlý kmen si každý představuje jinak5.38
39CJaroslav DulaOzdoba jezírka5.25
39CJaroslav DulaPtáče5.25
39BJana ValdmanováRaní kapky5.25
39BVojtěch RydloSýkorka5.25
39CMarie DobiášováDvouhlavá...5.25
39AAdéla MyšičkováVečer u rybníka5.25
39ASára HorákováU řeky5.25
46BMarie LudvíkováŽivot na hladině vody, odraz naší duše5.00
46CKatharina SlabakNa molu...5.00
46CPavlína VajsochrováOsvěžení5.00
46CPavlína VajsochrováKapky5.00
46AAdéla DuchatschováKapky rosy5.00
46AAdéla DuchatschováRašeliniště5.00
46AAdéla DuchatschováLedová a čistá...5.00
53ASára HorákováKrkonošské mokřiny4.88
53AKateřina SuchánkováLáska holubí4.88
55BMarie LudvíkováTak krásná, tak nebezpečná4.75
55BTereza ŠitinováOdraz4.75
57ABarbora RoštlapilováKdopak ještě chybí?4.63
57AMonika ZaňkováU řeky4.63
57BKočová KateřinaJetel4.63
60BEliška BrotánkováHladina klidu4.50
60CFilip Somolčapí hnízdo4.50
60BGabriel PiskallaPro někoho loužička, pro jiného oceán4.50
63CJan KejvalČarující voda4.38
63AMonika ZaňkováNa schovávanou4.38
65BJan ŠopejstalPtačí život na Berounce4.25
66CJan KejvalUmělý déšť4.13
67CLibuše NovotnáDrozdí hnízdo ve větvích švestky4.00
67BKočová KateřinaPotůček4.00
69BJana ValdmanováVečerní molo3.88
69CHana HubertováVosa pije dešťovou vodu ze sudu na zahradě3.88
69CHana HubertováNapajedlo3.88
69CHana HubertováZelená je barva života3.88
69BGabriel Piskallavodní Kerberos3.88
69BKočová KateřinaTrojlístek3.88
75CFilip Somolpotok u zříceniny dívčí kámen3.75
75CJarkaArbersee3.75
77CJarkaArbersee3.63
77CJarkaArbersee3.63
79BTereza ŠitinováVečerní Úpa3.00

2.kolo (uzávěrka 15.6.2014)

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1CKatharina SlabakSametová řeka8.43
2CJaroslav DulaPtáče8.00
3BMartin ŠpičkaSvítání7.86
4CMiroslav HrbáčekSýkora - krmení mláďat7.57
5AAdéla MyšičkováVodopád7.43
6CTereza VystrčilováKapka7.29
7CVeronika KociánováSvět v kapkách vody7.14
7CZuzana BrodinováHamerský potok7.14
7CLenka HarcekováV budce7.14
10CBarbora ValentováŽivot s kapkou7.00
10CHana JankůPo dešti...7.00
12BVojtěch RydloHýl6.86
12BVojtěch RydloKoupel6.86
12BMartin ŠpičkaPři východu slunce6.86
15BAnna Červeňáková"Šel... a měl v srdci perly rosy.. Za trochu lásky šel bych světa kraj, jak ten, kdo zpívá u dveří a prosí."6.57
16AMarkéta ŠrejberováHledám rodiče...6.43
17AMichaela MaixnerováLabutí rodinkaa6.14
17CZuzana Brodinovárybník Polom v zimě6.14
17BNicolas AtchesonVolavka, Povodí Moravy6.14
17CJitka JankůStačí se koukat pod nohy....6.14
21BDana ŽížalováSamota6.00
21CDrahomíra HůrkováZákaz rybolovu6.00
23AAdéla DuchatschováZrcadlení5.71
23AMichaela MaixnerováPlavu za mámou...5.71
23CHudecová RenátaRodina5.71
23CRadek CziharschVoda je život5.71
23CJitka JankůNebeské zrcátko5.71
28ASára HorákováVoda z hor5.57
28BDaniela SporkováKapky5.57
28CZuzana Brodinováptačí polibek5.57
28BKateřina BartákováPřekvapení5.57
32CVeronika KociánováPo dešti5.43
32ABarbora RoštlapilováVodní zrcadlo5.43
34APetr TomášVečerní rybník5.29
34ABarbora RoštlapilováHorský potůček5.29
34BVojtěch RydloZima5.29
34ASára HorákováV proudu potoka5.29
34CRenáta HudecováHarmonie5.29
34BAnna ČerveňákováJsem střízlík, co právě vyletěl do světa5.29
34CJitka JankůVoda je život....5.29
34CHana JankůČarování vody...5.29
42CFilip B.Voda jako zrcadlo 5.14
42BRadek ŠevčíkStupně života5.14
44APetr TomášTání5.00
44AAdéla MyšičkováSkalní jezírko5.00
44CTereza VystrčilováOdraz5.00
44CDrahomíra HůrkováNebe na zemi5.00
44BVeronika RadilováVlny a klid5.00
49AAdéla DuchatschováKapky života4.86
49APetr TomášJarní vodopád4.86
49ABarbora RoštlapilováU rybníka4.86
49BTereza ŠitinováVelké Dářko4.86
49CTereza VystrčilováPotok4.86
49CEva KalousováOdraz v rybníku 4.86
49BVeronika RadilováVoda je život i zrcadlo Země4.86
56BJan ŠopejstalPulci4.71
56AAdéla DuchatschováHorský potok4.71
58BTereza ŠitinováHolubi4.57
58BKočová KateřinaOdraz4.57
60ASára HorákováTání na Krkonoších4.43
60BKočová KateřinaRybník4.43
60CDrahomíra HůrkováNa čekané4.43
60BKristýna MichalkováBělostná labuť4.43
60BKristýna MichalkováPramen života4.43
65AMarkéta ŠrejberováJako v zrcadle4.29
65AMichaela MaixnerováSama4.29
65ASabina ChvátalováU splavu4.29
65BTereza ŠitinováVelká voda4.29
65BKočová KateřinaNános po povodních4.29
65BKristýna MichalkováLyska černá4.29
71AMatyáš MrázekKachny4.14
71CViktorie PáralováTicho4.14
71CJaroslava SmetanováÚdolí perel4.14
74BDaniela SporkováSprcha po náročném běhu4.00
74BDaniela SporkováZápad slunce u moře4.00
74BRadek ŠevčíkČernobílý svět4.00
74BRadek ŠevčíkJezero naděje4.00
78BDana ŽížalováNevěsta3.86
78AMatyáš MrázekPodzim na řece3.86
78AMatyáš MrázekU řeky3.86
81AAdéla MyšičkováKachna3.57
81AMarkéta ŠrejberováTady nás nikdo nenajde3.57
81CViktorie PáralováŽelezná stuha3.57
81BVeronika RadilováLabutí láska3.57
85AKateřina HoláHnízdo3.29
86CMartina MusilováNa okamžik ptačím pohledem3.14
87BTereza DudkováSněžně krásné3.00
88BJan ŠopejstalRybník v háji2.86
88CBronislava LedererováKačer v trávě2.86
90ASabina ChvátalováJarní tání2.43
91CKatarína BabálováChata & Stanka1.57

1.kolo (uzávěrka 15.3.2014)

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1CPavlína Borákovázrcadlení8.88
2CZuzana Brodinovázimní proud řeky Nežárky8.25
3CTereza Vystrčilová"Němčák" - zatopený lom7.88
4CTereza VystrčilováDrnový potok7.50
5CZuzana Brodinovázápad slunce rybníku Polom7.25
6BVeronika RadilováZrcadlo světa6.88
6CDominika FilgasováPřirozená krása6.88
8CZuzana Brodinováodlesk rybníku Polom6.63
9BAnna GociekTajuplné zrcadlo6.50
10CJaroslav DulaMimikry6.38
11COndřej Turek - OpičákBez vody i strom hyne6.25
12BAnna GociekZtracený lesní potok6.13
13CHudecová RenátaHolub v letu...6.00
13AMartin FofLedopád v pískovcových skalách6.00
15COndřej Turek - OpičákLetem střemhlav5.88
16CJaroslav Dulasólista5.75
17AEliška Rakušanovářeka ve městě5.63
17BRadek ŠevčíkPleso v barvách temna5.63
17AMartin FofLedopády 5.63
20CJana PoláškováOmrzlá větvička5.50
20CKlára Víznerová„Principem všech věcí je voda, z vody je vše a vše se do vody vrací“ - Thálés 5.50
22CAndrea FofováStříbrný pramen (Teplické pískovcovcové skály)5.38
23BVeronika RadilováLabutě...5.25
23CJana PoláškováBílé vodní krystalky5.25
25BLucie PoláškováVoda pro růži5.13
25CRomana Hamplovávoda5.13
27CAndrea Fofováplavu si tak po jezeře (Adršpašské skály)4.75
28CHudecová RenátaHradčany na jar a v zimě, přes den a v noci4.63
29BJan ŠopejstalV údolí Berounky4.50
30CJaroslav DulaTvrdé přistání4.13
31CRomana HamplováNebe4.00
31BAnna GociekObjevujeme svět4.00
33BLucie PoláškováZamrzlé krystalky3.75
33BJan ŠopejstalNižborský jez3.75
33AMartin Fofkačeny na vodě3.75
36BSára Minarčíkovářeka po dešti3.63
37CAndrea FofováZatopený pískovcový lom (Adršpašské skály)3.50
38BJan ŠopejstalPár na Berounce 3.25
39AEliška RakušanováMraky chystající se k dešti3.00

Mladí ochránci přírody
Dittrichova 9, Praha 2

Profil na FacebookuProfil na Google +

Naše další aktivity:

Zasoutěžte si s námi a udělejte při tom něco pro příroduNárodní registr pramenů a studánek

Podporují nás
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Hlavní město Praha MČ Praha 6 MČ Praha 2 Ministerstvo životního prostředí