Mladí ochránci přírody, z.s.

veřejně prospěšný spolek zabývající se prací s dětmi a mládeží

Logo MOP

Fotosoutěž - 2017

Hodnocení 6. ročníku fotosoutěže Příroda objektivem. Na této stránce lze nalézt vyhodnocení jednotlivých kol. Hodnocení všech fotografií probíhá na škále 0 – 10 bodů (čím více tím lépe). Náhled fotografie lze zobrazit kliknutím na její název.

Výsledková listina včetně pořadí ve věkových kategoriích je ke stažení.

4.kolo (uzávěrka 30.11.2017)

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1CMarek MejstříkOrosená7.77
2CMarek MejstříkSkákavka7.66
3CJan PavlíčekVážky7.33
4CJan PavlíčekSkákavka7.00
5BKateřina VlachováSluneční odraz v jezeře6.33
5BAlena JamrožováPavouk chaotik6.33
7APetr TomášRozvlněný...6.22
8AKryštof VaněkJdu si pro tebe6.11
9BAlena JamrožováU našeho rybníka6.00
9CJan PavlíčekSkokan6.00
9CJiři ParůžekBlíží se podzim6.00
9CJiři ParůžekChvátám (vodouš šedý)6.00
13CAdam NovákV lomu5.77
13CVeronika KociánováMihotavý odraz5.77
13CAlice HudcováPelikáni5.77
13BIvana HoráčkováPodvečer na rybníku Januš5.77
17CAnna TláskalováPODZIM NA CIDLINĚ (2)5.33
18CTomáš PetrželaOpalovačka na pavučině5.22
18BAlena JamrožováGradace barev při ranním světle5.22
20CVeronika Iris PavelkováHra na schovávanou5.11
20AJan TomášRozpitý obraz5.11
22AVladimír SpeierlPavučina I5.00
22CAdam NovákHlídání5.00
22BSam LangerZápad u rybníka5.00
22BAdéla DuchatschováPavučinový deštník5.00
26CAdam NovákJiskra4.88
26BVeronika ŠtěpánkováRodné doupě4.88
26BSam LangerŽilky pod lupou4.88
26BIvana HoráčkováNa Jizerce4.88
26ANatálie VítkováStrom v zrcadle4.88
31CDavid KrulichZrcadlení přírody4.77
31APetr TomášPodzimní obraz4.77
31CBarbora ValentováOdraz doby4.77
34CZbyněk NantlČelistnatka II4.66
34AVladimír SpeierlPavučina II4.66
34AVladimír SpeierlPavučina III4.66
34CVeronika KociánováVodníkova vrba4.66
34AJulie KratěnováÚlovek4.66
34BSára HorákováDokola4.66
34CAndrea FialováZrcadlo, zrcadlo...4.66
41CJindrich BlechaPodzim ve štiřínském parku II4.55
41CTomáš PetrželaRytíř černého erbu4.55
41CAlice HudcováOkna4.55
41BMartina ArltováKřižák4.55
41AEliška WolfováPavučinka4.55
41CJiři Parůžekv rákosí4.55
47CVeronika JosiekováLabutí rodinka4.44
47AKryštof VaněkJako ve snu4.44
49CTomáš Petržela....obalíme v trojobalu a usmažíme4.33
49CHedvika ČernáPodzimní zrcadlení 4.33
49BSam LangerZadek pavouka4.33
49BMartina ArltováNastavit člověku zrcadlo4.33
53CZbyněk NantlSkákavka4.22
53CZbyněk NantlČelistnatka4.22
53CVeronika KociánováDva pavouci4.22
53BIvana HoráčkováRád se vyhřívám4.22
53BNatálie HolinováZrcadlení při západu4.22
53AKryštof VaněkNa hladině4.22
59CVeronika Iris PavelkováSvět v kapce4.11
59BMartina ArltováNa hladině4.11
59Bjakub černýpapá4.11
59CTibor SchwarzZrcadlení kochánovické u Slatiňan na Chrudimsku4.11
63CMarie DobiášováV Kunratickém lese...4.00
63CJindrich BlechaPodzim ve štiřínském parku I4.00
63AEliška WolfováDouble4.00
66AGabriel PavlíkSrpnový večer3.88
66AJulie KratěnováPodzim u rybníka3.88
66ABarbora VaňkováRašelinové jezírko3.88
66ADenisa FikejzováPavučinka3.88
66BSabina ChvátalováDokonalá...3.88
66AAneta KopeckáI v kaluži je hezký odraz 3.88
72CHedvika ČernáŘeka jako zrcadlo 3.77
72BKristýna ŠedováNa druhé straně3.77
72BEliška CejnarováExtraordinární divadlo3.77
72BAdéla DuchatschováPavučinový labyrint3.77
72BKarolína Lišková Barvy3.77
77AKateřina KrocováV pavoučí síti3.66
77BKristýna ŠedováSvět v Kaluži3.66
77AJan TomášObrácený svět3.66
77CBc. Karolína PokornáKdyž den odchází3.66
81ATheodor GrégrRanní Pavučina 3.55
81Bjakub černýlov3.55
81ANikol HospodářováPo dešti3.55
81BSabina ChvátalováKrása geometrie3.55
81BSabina ChvátalováTerč3.55
81AAneta KopeckáPavouček3.55
81BŠimon PilcPavoučí hedvábí3.55
88CRenata KonvalinkováRosa3.44
88AMatěj KufelV zrcadle (1)3.44
88AEliška WolfováOmotaný3.44
88APalonci NatálieZbytek přírody3.44
88BTereza KonečnáBubliny vzpomínek 3.44
93BNatálie HolinováJarní cesta3.33
93Cpavel černýzápad3.33
93BEliška CejnarováČekání3.33
93ANatálie VítkováZimní řeka3.33
93BTereza KonečnáPohled do Temnoty3.33
98CAnna TláskalováRYBNÍK ZRCÁTKO3.22
98BAdéla DuchatschováZachycený3.22
98ATereza RoštlapilováBabí léto3.22
98BTereza ŠitinováBojíš se?3.22
98BAnna GajdošíkováČervánky v řece3.22
103CMarie DobiášováV Šáreckém údolí...3.11
103CAnna TláskalováPODZIM NA CIDLINĚ (1)3.11
103BKateřina HoláPavučina v trávě3.11
103AJakub ŠrejberSlunce v kaluži3.11
103CTibor SchwarzZrcadlení cestou na Dotek3.11
108CAnna Čukatovábarvy podzimu 3.00
108CJindrich BlechaPodzim ve štiřínském parku III3.00
108BJiří ČernákOchočený Křižák3.00
108AJakub DoležalPodzim3.00
108CŠárka GeroldováRybář na Bali3.00
113CMarie DobiášováV Kunratickém lese...22.88
113BKateřina VysloužilováŽivot v kapce2.88
113AKateřina Zaňková Podzim v zrcadle2.88
113BKarolína Lišková Odlesk2.88
113AMatěj KufelV zrcadle (2)2.88
113AMarkéta ŠrejberováVodní zrcadlo2.88
113ANikol HospodářováKorálky2.88
120BAnna CibulkováLabuť č.22.77
120AGabriel PavlíkTicho2.77
120CIva HoráčkováLíbezná2.77
120AKateřina ZaňkováJezírko2.77
120ATereza RoštlapilováOpředená2.77
120CVáclav BoháčMedový třpyt řeky Stropnice2.77
126CRenata KonvalinkováRosa II2.66
126BTereza MičulkováNa zemi a ve vodě2.66
126BAnna ProcházkováTajemná ploučnice2.66
126Bjakub černýskokánek2.66
126BSára HorákováSkalní zrcadlení2.66
126ATereza RoštlapilováV řetězu2.66
126ADenisa FikejzováPavučinka2.66
126CMarek MejstříkKáčátko2.66
134BAnna CibulkováLabuť2.55
134BKarolína Lišková Ranní rosa2.55
134AJakub ŠrejberKaluž a strom2.55
134AMichaela KrycnerováU řeky2.55
138CIva HoráčkováKřížem krážem2.44
138CMartin Gajdošživot ve vodě2.44
138Cpavel černýmám tě2.44
138ANatálie VítkováKdo nám to tu počmáral?2.44
138BSára HorákováPavučinka srdíčko2.44
138ATomáš HolýPodzim v jezírku 22.44
138ABarbora VaňkováLeknín2.44
145AKateřina KrocováV pavoučí síti2.33
145CVeronika Iris PavelkováOrosená2.33
145ATomáš HolýPodzim v jezírku 12.33
145APalonci NatáliePříroda vzhůru nohami2.33
145BMarek PavlasPodzim nad hladinou2.33
145BMarek PavlasBarevný rybník2.33
145AAneta KopeckáV lese2.33
152CIva HoráčkováVstříc2.22
152APetr TomášPřelet nad vodním zrcadlem2.22
152APalonci NatáliePříroda v kaluži2.22
152ABarbora VaňkováLabuť2.22
152ALukáš SuchánekPodzim v kaluži2.22
152ALukáš SuchánekOdraz v kaluži2.22
152CTibor SchwarzTajemné zrcadlení v přírodním parku Doubrava u Pařížova2.22
152BTereza ŠitinováBok po boku2.22
160Cpavel černýodlet2.11
160AFilip HnikStrom v kaluži2.11
162AJan TomášKachny mezi stromy2.00
162ATomáš HolýPodzim v jezírku 32.00
164CRenata KonvalinkováBodláky1.88
164BAnna CibulkováPohled pavouka na kořist1.88
164AMarkéta ŠrejberováKapky 11.88
164AMarkéta ŠrejberováKapky 21.88
164ADenisa FikejzováJako v zrcadle1.88
164AMagda VavřínováStromy1.88
170BKateřina HoláOrosená1.77
171BVeronika ŠtěpánkováMalá kouzelná zrdcátka1.66
171AKateřina ZaňkováLeknín1.66
171AJulie KratěnováLabutě1.66
171BKateřina HoláSlunce v korunách stromů1.66
171AŠimon PokornýLávka1.66
171AFilip HnikKapky1.66
171AMichaela KrycnerováPavouček na výletě1.66
171AMagda VavřínováNa břehu řeky1.66
179AFilip HnikKapky v trávě1.55
180CAnna Čukatovárosa s pavučinou1.44
180CLukas BabkaDoma1.44
180AMagda VavřínováPodzimní nálada1.44
183AMatěj KufelRande1.33
183AJakub DoležalSluníčko za listím1.33
183BTereza ŠitinováPraha je prostě Praha1.33
186AJakub ŠrejberZlaté od sluníčka1.22
187AJakub DoležalDlouhý, široký a bystrozraký1.11
187ANikol HospodářováSvětlo mezi listy1.11
189CAnna Čukatovárosa v trávě1.00
189ALukáš SuchánekSlunce v koruně1.00
191AŠimon PokornýDotek světla0.88
191AŠimon PokornýSelfíčko0.88

3.kolo (uzávěrka 15.9.2017)

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1CJiři ParůžekPrvní paprsky (vodouš bahení)7.88
2CJiři ParůžekPodzim (husice nilská- Krčmáň)7.55
3CJan PavlíčekKamufláž6.77
3CMartin KolářTrojský most6.77
5BAlena JamrožováRokytecká slať6.55
5ABarbora VaňkováV louži6.55
7CŠtěpán LohrSíť6.00
7CJan PavlíčekRopucha obecná6.00
9BMarek PavlasZrcadlo Homolka5.88
10CAnna TláskalováPERLIČKOVÁ5.66
11BKristýna ŠedováDům5.55
12BMarek PavlasČervánky na rybníku Homolka5.44
13CKvětoslava SlezákováČernobílé zrcadlení5.33
13CMartin KolářZámecký rybník (Lednice)5.33
13AMatěj KufelDokonalé zrcadlo5.33
16CKatka MatulkováKapka rosy5.11
17BAlena JamrožováV pavučině5.00
17AJan TomášVodní obraz5.00
19BMartina ArltováKřižák4.88
19BMartina ArltováPodvečerní fantazie4.88
21CVojtěch ŠkutaRožmberk4.77
21BAlena JamrožováPavučina ze slati4.77
23CAnna ČukatováLesní pavučina4.66
23BIvana HoráčkováChlupatý kamarád4.66
23CAnna TláskalováPAVOUČÍ HRAD4.66
23CAnna TláskalováČERVENÁ LHOTA V ZRCÁTKU4.66
27BŠárka LeinweberováŽelivka4.55
27BIvana HoráčkováNad všechny televize světa4.55
29AJan TomášLes ve vodě4.44
29CLibor GINTARBřízy4.44
31CJiři ParůžekJarní (skokan zelený)4.22
31BKamila ŠimkováOkno do duše vody4.22
33CVeronika Iris PavelkováLabuť4.11
33ABarbora VaňkováV zrcadle4.11
35BIvana HoráčkováNa břehu Labe4.00
35CLibor GINTARPřekvapení4.00
35Bjakub černýmorčák velký4.00
38CMarie KubínováPavoučí síť3.88
38BŠárka LeinweberováNa samotě u lesa3.88
38APetr TomášVodní zrcadlo3.88
38BKamila ŠimkováPo dešti3.88
38AKryštof VaněkSpřádám3.88
38BMartina ArltováZ ptačí perspektivy3.88
44APetr TomášVečerní zrcadlení3.77
45CAlice HudcováJizera3.66
45CMartin Sapůrkapavučinka3.66
45BRoman RoubínekZrcadlení při dešti3.66
45AKryštof VaněkDivočina3.66
49CMarie DobiášováV bazénu...3.55
50BŽaneta Michálková Vodní hladina3.44
50CŠtěpán LohrVodopád3.44
50AAneta KopeckáOdraz v očích 3.44
50CRenata KonvalinkováMalý rybář :-)3.44
50AJan TomášPavouček3.44
55CAlice HudcováPerly víly Izeríny3.33
55CAlice HudcováRusalčiny vlasy3.33
55AKryštof VaněkKachna3.33
58Cpavel černýV zajetí3.22
59CKatka MatulkováV náručí listu3.11
59CRenata KonvalinkováMalý rybář 2 :-)3.11
61CKatka MatulkováPoslední kapka3.00
61BAnna Procházkováraní procházka3.00
61CJan PavlíčekSkokan3.00
61BAdéla DuchatschováÚhlopříčkou3.00
65CMarie KubínováChata2.88
65AAneta KopeckáKapky deště 2.88
65Bjakub černýzelené zákoutí2.88
68CMarie DobiášováPavouk od Mácháče...2.77
68CBarbora Sedláčková Ranní koupel...2.77
68CMarie DobiášováNa hladině...2.77
68BAdéla KopeckáVe svitu2.77
68BKamila ŠimkováKde se schází kapky2.77
73BAnna ProcházkováNádherný2.66
73CHana PeltanováŽivot2.66
73CAnna Čukatovápavučina na mostě2.66
73BAdéla DuchatschováPodzimní zrcadlení 22.66
73APetr TomášNa člunu2.66
78BEliška ŠtverákováKrásy Podzimu2.55
78CAnna Čukatováranní pavučina2.55
78CAlena TesařováSpojení světů2.55
78CVeronika KociánováJako v zrcadle2.55
78BAdéla KopeckáNitky štěstí2.55
78AMatěj KufelMapa2.55
78AMatěj KufelVodní siesta2.55
85CMartin Saprkapavučína na zahradě2.44
85ABarbora VaňkováLoučení2.44
85Cpavel černýkrál2.44
85BRoman RoubínekŠkola ve vodě2.44
89AMarkéta ŠrejberováKvítek na vodě2.33
89CLibor GINTARKačer v zrcadle2.33
91CVeronika KociánováModrá je dobrá2.22
92CHana PeltanováFotograf2.11
92CJan KuželKlučičí království2.11
94CVeronika Iris PavelkováJsi můj odraz2.00
95AMarkéta ŠrejberováPo dešti1.88
95AMarkéta ŠrejberováNa řece1.88
95BEliška ŠtverákováNezvaný host1.88
95BAneta Maschkováranní rosa1.88
99CVeronika Iris PavelkováZámek1.77
99Bjakub černýpřílet1.77
101CMartin Saprkapavučina s pavoukem1.66
102BAnna ProcházkováTajemné ticho1.55
103BAneta Maschkováhraniční řeka1.44
103BRoman RoubínekZ očí do očí1.44
103Cpavel černýráno1.44
106AMarika HošákováKouzelný les1.33
106BAdéla DuchatschováPodzimní zrcadlení 11.33
108AMarika HošákováRosa1.00
109CRichara GABRIELBodlák bez slunce0.66

2.kolo (uzávěrka 15.6.2017)

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1CJiři ParůžekV podvečer8.11
2CJan PavlíčekRopucha obecná7.77
3CJiři ParůžekRanní světlo7.66
4CLukáš VintrŠidélko nad vodní hladinou...6.88
5CJosef Edvard GregorJezero Kladská6.44
6CTereza VystrčilováKlatovy na vodě6.33
7CMarcel ValentaKřižák6.11
8CHedvika MichnováChalupská slať6.00
9CJosef Edvard GregorVodní elektrárna na Labi, Poděbrady5.88
9AKateřina KrocováPřipraven k lovu5.88
11CLukáš VintrKladení šídla velkého5.77
12CJan PavlíčekKachna divoká5.66
13CAlice HudcováV korunách stromů5.55
14CJan PavlíčekKáče5.33
15CJosef Edvard GregorZámek Poděbrady5.22
15BKristýna Šedová Schatz 5.22
15BBarbora RoštlapilováKapky v pavučině 15.22
15APetr TomášOsm5.22
19CVojtěch K. KadlecUrban Reflection5.11
19CKateřina StránskáJaro se probudilo5.11
19CIva BroulíkováTrojúhelníková....5.11
22BAlena JamrožováZáhadný pavouk5.00
22CIva BroulíkováPřed setměním5.00
24BHedvika HrstkováPříroda jako zrcadlo4.88
24BKristýna Šedová Oculus4.88
24AMatěj KufelVodní obraz4.88
24CMarcel ValentaPavouček4.88
28CKateřina MoravcováChalupská slať na Šumavě4.77
28AKryštof VaněkZrcadlení4.77
28AMatěj KufelMost4.77
31BAdéla KopeckáV síti 4.66
31CVojtěch K. KadlecNa mostě 1.4.66
33CDana Klimešováve světle ramp4.55
33CEster KašparováCentimetrový pavoučí vchod4.55
33CEster KašparováPavoučí list4.55
33BIvana HoráčkováPodzimní variace4.55
33BMaria ŠimůnkováJarní louže4.55
33Bjakub černýze zahrady4.55
33BAlena JamrožováBezník z Pálavy4.55
33BBarbora RoštlapilováLabyrint4.55
41BDominik MedalKousek nebe na zemi4.44
41APetr TomášSocha4.44
41BAnna CibulkováČerný pás4.44
44CBarbora JurášováChrašice4.33
44CAdéla BrůnovaRolava4.33
44CVojtěch K. KadlecSvihov4.33
44BNela RuskováVzhůru nohama4.33
48CDana Klimešovádokonalost4.22
48BAdéla DuchatschováMezi trámy4.22
48CHana DvořákováBarevnost přírody4.22
48CMarie DobiášováMalé představení...4.22
52CBarbora JurášováHorecký rybník při západu slunce4.11
52BKristýna SlukováPavouček4.11
52ABarbora VaňkováKořist4.11
52CMartin KolářZatopený lom (Leštinka)4.11
52ANatálie PalonciZrcadlo stromů4.11
57CDana Klimešovápredátor s kořistí4.00
57CTereza ŠídlováNa jedli4.00
57CAlena Kankovávelké prádlo4.00
57ABarbora VaňkováZávoj4.00
57CTereza VystrčilováDrnový potok4.00
57BBarbora RoštlapilováKapky v pavučině 24.00
57APetr TomášV ledovém zajetí4.00
64CVeronika KociánováMezi nebem a zemí3.88
64CHedvika MichnováPavoučí nohy3.88
64CKateřina MoravcováMuzeum východních Čech3.88
64CTibor SchwarzPavoučí kokon v Hrobicích - Baroch ( přírodní rezervace)3.88
64BNela RuskováLabutě3.88
64CLukáš VintrOdrazy na rybníku...3.88
70CVeronika KociánováKřižák3.77
70Cpavel černýašské zákoutí3.77
70BVojtěch JežekŘeka3.77
73CAnna TláskalováJAKO V ZRCÁTKU3.66
73BMaria ŠimůnkováMaskování3.66
73AKryštof VaněkPři západu3.66
73AKateřina ZaňkováSamá noha3.66
73CMarie DobiášováV garáži...3.66
73CMarie DobiášováV kuchyni...3.66
79CKateřina DiasníkováZradlení ve vodní hladině3.55
79CAnna TláskalováPAVUČINKA3.55
79CKateřina MoravcováV rašeliništi3.55
79AAneta KopeckáNeviditelný 3.55
79AKryštof VaněkUž jdu3.55
79Cpavel černýbarevná3.55
79Cpavel černýrybičko zlatá...3.55
79BAdéla DuchatschováKaluž3.55
79CTereza ŠídlováOdraz večerních krás3.55
88CAnna TláskalováZRCADLO ŘEKA3.44
88Bjakub černýza plotem3.44
88BAlena JamrožováTajemství kapky3.44
88BAdéla DuchatschováLedová pavučina3.44
88BKateřina SuchánkováOdraz3.44
88ATomáš HolýJemná pavučinka3.44
88CMartin Sapůrkavolavky3.44
95BDominik MedalPavoučí romance3.33
95CMatyáš HiřmanStrnulost3.33
95CAlena Kankováv noci pršelo...3.33
95BMaria ŠimůnkováPán temnot3.33
95CTereza VystrčilováPavučina3.33
95BNela RuskováPlumlov3.33
101AAneta KopeckáPavoučí závoj3.22
101CTereza ŠídlováOpuštěná 3.22
103CHedvika MichnováVečerní zrcadlení3.11
103CLibor GINTARPavouk 23.11
103CAnna Čukatová3.11
103BRoman RoubínekVodní odraz3.11
103BDan DrábekAltánek pod vodou3.11
108BAdéla KopeckáŽivotodárná H2O3.00
108Bjakub černýluční démanty3.00
108CMaxim Zherebovpozor pavouk3.00
111CAlena Kankovápavučinkový rej2.88
111BIvana HoráčkováJá maličký2.88
111BKateřina SuchánkováDvouhlavé karty2.88
111AKateřina ZaňkováMezi břehy2.88
111BSabina ChvátalováVoda čaruje 12.88
111CMarie PavlůSezona končí!2.88
111AKateřina KrocováLes mezi obroučkami2.88
118CRoman JiráskoZa Otavským kamenem2.77
118BIvana HoráčkováJiskřící pláně2.77
118AEliška WolfováPavučinka2.77
118AEliška WolfováV pavučině2.77
118BAneta MikešováOdrazy přírody2.77
118CLenka HornychováStará budova 2.77
118CHana DvořákováSlunce a led2.77
125CAlice HudcováPrůhonice2.66
125CAlice HudcováU vody2.66
125CLibor GINTARPavouk 12.66
125ALucie HofmanováBarevná řeka2.66
125ATomáš HolýŽárovka2.66
125CTibor SchwarzKouzelné zrcadlení aneb pod vodou nad vodou, ve vodě nebo kde vlastně ?2.66
125CMarie PavlůZátoka pohody2.66
132BDominik MedalSvět v kapce rosy2.55
132BAdéla SuchánkováMěsíc na přehradě2.55
132CIva BroulíkováSlza orchideje2.55
132CAnna ČukatováNa přehradě - Pastviny2.55
136CLukáš KiácKachny u vody2.44
136CTibor SchwarzZracadlení v kaluži na cestě k úpolínové louce aneb skokanům je hej2.44
138BAnna ProcházkováPloučnice2.33
138AKateřina ZaňkováZátiší2.33
138BTereza ŠitinováOdrážející se světla pouličních lamp2.33
138CAnna ČukatováKratochvíle na vodě2.33
142APalonci NatáliePavoučí postílka2.22
142BSabina ChvátalováVoda čaruje 22.22
142BAdéla SuchánkováPlachetnice na Lipně2.22
145BMatěj BurešReflekce.2.11
145BKateřina SuchánkováRande2.11
145BSabina ChvátalováSplav2.11
145BMatěj CoufalLabuť2.11
149CVeronika KociánováOdpočívej v pokoji2.00
149ABarbora VaňkováTřpyt slunce2.00
149ALucie HofmanováŘeka2.00
149BTereza ŠitinováOdraz2.00
153CLibor GINTARPavouk 31.88
154ATomáš HolýJarní zrcadlo v potoce1.77
154AKateřina KrocováPo dešti1.77
156AEliška WolfováSvětlo mezi listy1.66
156ALucie HofmanováSvětlo v lese1.66
156AMatěj KufelNa řece1.66
156CJakub SpínaVečerní zrcadlo1.66
160BAnna ProcházkováBrno-přehrada1.44
160CMartin Sapůrkalísteček1.44
160CMarie PavlůPadá, padá...1.44
160CMaxim Zherebovpilná včelka1.44
164APalonci NatálieNitky1.22
164CLucie ŠvecováZeleň1.22
164AJan TomášBarvy řeky1.22
167AJan TomášMezi stromy1.11
168AJan TomášSluníčko za stromem1.00
168APatricie Minarčíkovákobylka zelená na výletě autem1.00
170CLenka HornychováHistorie 0.88
170BTereza ŠitinováZa plotem0.88
172AZuzana BreburdováKrokus0.77
173BRoman RoubínekBeruška0.33
173AVojtěch BartoňPampeliška0.33
175BRoman RoubínekMraveneček0.22
175BValeriia HramenkovaMilovaný Karlov Vary0.22

1.kolo (uzávěrka 15.3.2017)

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1CMarian TrubirohaPodzim u Ohře7.77
2CJiři ParůžekVolavka v mlze7.33
3CJiři ParůžekZrcadlo7.22
4CSerhiy NemyrovskyyU Jablonecké přehrady6.44
4CTereza VystrčilováMěstský park6.44
4CJiři Parůžekz očí do očí6.44
7CMartin KolářKamenice u Dolského mlýnu (podzim)6.33
8BBarbora RoštlapilováSlunce v pavučině5.77
9CLukáš VintrRanní protisvětlo5.66
9CJan PavlíčekSkákavka5.66
9BAlena JamrožováRáno krále Šumavy5.66
12CTereza VystrčilováPavučina5.55
13CMarie DobiášováZemě je kulatá...5.22
13BPetr KupčaMinaret5.22
13BKateřina SuchánkováVlnky5.22
16AKryštof VaněkPavoučí teror5.11
16AMatěj KufelZimní zrcadlo5.11
18CMarie DobiášováOpadaný...5.00
18BVáclav PtáčekVodní hladina II.5.00
18CDaniel KusákKorálková síť5.00
18CAnna TláskalováSvět v kapce5.00
18AJáchym VlkPavoučí rodina 25.00
18Bjakub černýLoket5.00
24CAnežka StrakováPřizpůsobení4.88
24BKristýna ŠedováStilio4.88
26CTereza ŠídlováKrása Moravy4.77
26CAnna Čukatovápavučinka4.77
26CJan ChládekVečerní romance4.77
26Cpavel černýu náprstníku4.77
30AJáchym VlkPavoučí rodina 14.66
31CHedvika MichnováNa větvi4.55
32CLukáš VintrPavučinková...4.44
32CHedvika MichnováLedový odraz4.44
32AKryštof VaněkSvětélkování4.44
35CIvana KučerováPřesnost4.33
35CJakub SpínaPastýřská stěna v Děčíně4.33
35CJakub SpínaTyršův most v Děčíně4.33
35CVeronika KociánováČekání na jaro4.33
35BMartina ArltováTváří v tvář4.33
35BMaria ŠimůnkováBlízko nebi4.33
35BAdéla DuchatschováZamrzlá pavučina4.33
35AJulie KratěnováLedová grafika4.33
35BKateřina SuchánkováPodzimní fantazie4.33
44CLukáš VintrRanní vstávání4.22
44CIvana KubíkováPavoučí perly4.22
44CMichaela JanovskáVšechny barvy podzimu4.22
44CAnna TláskalováPavoučí síť4.22
44CJan ChládekNeobyčejné obyčejnosti4.22
44BMartina ArltováKřižák pruhovaný4.22
44CVojtěch RydloV podvečer4.22
51CMarie KubínováProcházka4.11
51CIvana KučerováSoužití4.11
51CAlice HudcováPodzim4.11
51Cpavel černýschůze volavek4.11
51APetr TomášPavučina4.11
56CVeronika KociánováPoslední večeře4.00
56BBarbora RoštlapilováDokonalé zrcadlo4.00
56AEliška WolfováZimní pavučina (1)4.00
59CAlena Kankovámeandry3.88
59CAlena Kankovárybníky Přírodního parku Kotvice3.88
59BIvana HoráčkováStíny se dlouží3.88
59BMartina ArltováNerušit, stavím!3.88
59AAneta KopeckáPAVUČINKA3.88
59ANicol PlecháčováU rybníka3.88
65BAnna ProcházkováPeklo u Zachrádek3.77
65CHedvika MichnováOrosená pavoučí síť3.77
65BDoubravka ZachardováChalupská slať3.77
65BKristýna ŠedováRagnatela3.77
65ABarbora VaňkováV síti3.77
65BMichal KubánekPodvečerní rybník3.77
71BAnna ProcházkováKroměříž3.66
71AMatěj KufelZrcadlo zamrzá...3.66
73CMarie DobiášováZemě je kulatá...3.55
73CKateřina KopečkováBabí léto3.55
73BVáclav PtáčekNa kameni3.55
73CLibor GINTARPropletenec3.55
73APetr TomášKapky3.55
73ANikol HospodářováKapky v pavučině3.55
79BTereza ŠitinováVánoce3.44
79CMichaela JanovskáHallstattské zrcadlení3.44
79AMarkéta ŠrejberováKruhy a kroužky (1)3.44
82CTereza ŠídlováOdraz v kapce rosy3.33
82BAmélie OlivováKřižák na písku3.33
82CLibor GINTARTulák3.33
82BAlena JamrožováŠumava romantická3.33
82BAdéla DuchatschováJing jang řeky3.33
82AMarkéta ŠrejberováKruhy a kroužky (2)3.33
88CAlena Kankováorosené ráno3.22
88AJan TomášZmrzlá pavučina3.22
88ALucie ŠnipsováLedové sklíčko3.22
88AKateřina ZaňkováPříběh v kapce3.22
88ANatálie VítkováMalba na rybníku3.22
88APetr TomášKachna3.22
88ALucie HofmanováHra barev3.22
88AEliška WolfováZimní pavučina (2)3.22
96BAdéla KopeckáVidina3.11
96BSabina ChvátalováŽbluňk3.11
98BTereza ŠitinováOdraz3.00
98BAntonín PospišilíkV zrcadle3.00
98BIvana HoráčkováLedové variace3.00
98CLibor GINTARMozaika3.00
98BAlena JamrožováHranice v zrcadle3.00
98AJulie KratěnováLedové království3.00
98ANikol HospodářováList s kapkami3.00
105CAnna TláskalováPavouk Eiffel2.88
105AMatouš Lempochnerlist z perleti2.88
105BMatouš KotěraTajemství rampouchu 2.88
105BRoman RoubínekSlunce v louži2.88
105BRoman RoubínekSněhový odraz2.88
105CVeronika KociánováJohana s dlouhýma nohama2.88
105Bjakub černýrybníček za humny2.88
105AKryštof VaněkLedové sevření2.88
105BMaria ŠimůnkováZapadání2.88
105BKateřina HoláV kaluži2.88
105ANatálie VítkováPrší2.88
116CIvana KubíkováKamenná hladina2.77
116BMaria ŠimůnkováNebezpečně blízko2.77
118CDominik SchneiderTma přichází 2.66
118BAdéla KopeckáTicho ve tmě2.66
118BAntonín PospišilíkKačenky2.66
118BMatouš KotěraOdraz západu slunce na sněhu 2.66
118BNikol ŠrubařováNačasování2.66
118BKateřina SuchánkováMalba na rybníce2.66
118ANatálie VítkováPo proudu2.66
118BMatěj Nedvěd Starjet 32.66
118ALucie HofmanováSkalní jezero2.66
118CVojtěch RydloJednou ráno2.66
128AMatouš Lempochnerspletité myšlenky2.55
128BMarkéta PospišilíkováLednický areál2.55
128CLucie RejmanováPavoučí král2.55
128BKateřina HoláObraz2.55
128AMatěj KufelKašna2.55
128BSabina ChvátalováLedový obraz2.55
134BVáclav PtáčekVodní hladina I. 2.44
134BAntonín PospišilíkDrnovice u Lysic2.44
134BRoman RoubínekRanní kapka rosy2.44
134BIvana HoráčkováZimní kouzlení2.44
134AFilip Hnik1..2..32.44
134ATereza RoštlapilováVoda čaruje (1)2.44
134CVojtěch RydloHodina geometrie2.44
141AJulie KratěnováKuželka2.40
142AMatouš Lempochnerranní procházka2.33
142CPetra StašováTajemství vloček2.33
142BTereza DočkalováRožnovská Bečva2.33
142ABarbora VaňkováJiskření2.33
142BAdéla DuchatschováStíny zimy2.33
142AJan TomášNa potoce2.33
142ALucie HofmanováSvětlo čaruje2.33
142AEliška WolfováKomín2.33
142BJáchym VítečekPavučina2.33
151BMarkéta PospišilíkováMinaret2.22
151BNikol ŠrubařováSkrze2.22
151AKateřina ZaňkováPo dešti2.22
151ANicol PlecháčováU splavu2.22
151BSabina ChvátalováOdraz lesa2.22
156CIvana KučerováOdpočinek2.11
156AFilip HnikKoberec2.11
156AKateřina ZaňkováKorálky2.11
156ATereza RoštlapilováVoda čaruje (2)2.11
156ATereza RoštlapilováVoda čaruje (3)2.11
161BJana KučerováSvětlo v každé kapce2.00
161CAlice HudcováKoupel v rybníce2.00
161BBarbora RoštlapilováLedovka2.00
161AFilip HnikBlůma2.00
161ANicol PlecháčováV bunkru2.00
166AAntonie NovákováZrcadlení světel1.88
166CAlice HudcováKapky rosy1.88
166AMarkéta ŠrejberováMaskovaná...1.88
166BSára HorákováCo ukrývá dno1.88
166BJáchym VítečekNaruby1.88
171CJakub SpínaJaro v kapkách rosy1.77
171ALucie ŠnipsováNavečer1.77
171BSára HorákováV rákosí1.77
171BSára HorákováSlunce na hladině1.77
175ABarbora VaňkováSvatý grál1.66
176CAnna Čukatovákameny v řece1.55
177BKateřina HoláPodzim na řece1.44
178BTereza ŠitinováJemná práce1.33
178BAdéla KopeckáKořist1.33
178BNikol ŠrubařováObklopená1.33
178Bjakub černýsrnčí útěk,až mu rosa stříká od kopýtek1.33
182BMarkéta PospišilíkováJsem krásná?1.22
182ALucie ŠnipsováKruhy1.22
184CValeriia KhramenkovaSíla vody 1.11
184Cpavel černýv ranní rose1.11
184AJan TomášRostoucí umění1.11
187ANikol HospodářováV trávě1.00
188CValeriia KhramenkovaHorský vodopád 0.44

Mladí ochránci přírody
Dittrichova 9, Praha 2

Profil na FacebookuProfil na Google +

Naše další aktivity:

Zasoutěžte si s námi a udělejte při tom něco pro příroduNárodní registr pramenů a studánek

Podporují nás
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Hlavní město Praha MČ Praha 6 MČ Praha 2 Ministerstvo životního prostředí