Mladí ochránci přírody, z.s.

veřejně prospěšný spolek zabývající se prací s dětmi a mládeží

Logo MOP

Fotosoutěž hodnocení

Hodnocení 6. ročníku fotosoutěže Příroda objektivem. Na této stránce lze nalézt vyhodnocení jednotlivých kol. Hodnocení všech fotografií probíhá na škále 0 – 10 bodů (čím více tím lépe). Náhled fotografie lze zobrazit kliknutím na její název.

Výsledková listina včetně pořadí ve věkových kategoriích je ke stažení.

1.kolo (uzávěrka 15.3.2017)

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1CMarian TrubirohaPodzim u Ohře7.77
2CJiři ParůžekVolavka v mlze7.33
3CJiři ParůžekZrcadlo7.22
4CSerhiy NemyrovskyyU Jablonecké přehrady6.44
4CTereza VystrčilováMěstský park6.44
4CJiři Parůžekz očí do očí6.44
7CMartin KolářKamenice u Dolského mlýnu (podzim)6.33
8BBarbora RoštlapilováSlunce v pavučině5.77
9CLukáš VintrRanní protisvětlo5.66
9CJan PavlíčekSkákavka5.66
9BAlena JamrožováRáno krále Šumavy5.66
12CTereza VystrčilováPavučina5.55
13CMarie DobiášováZemě je kulatá...5.22
13BPetr KupčaMinaret5.22
13BKateřina SuchánkováVlnky5.22
16AKryštof VaněkPavoučí teror5.11
16AMatěj KufelZimní zrcadlo5.11
18CMarie DobiášováOpadaný...5.00
18BVáclav PtáčekVodní hladina II.5.00
18CDaniel KusákKorálková síť5.00
18CAnna TláskalováSvět v kapce5.00
18AJáchym VlkPavoučí rodina 25.00
18Bjakub černýLoket5.00
24CAnežka StrakováPřizpůsobení4.88
24BKristýna ŠedováStilio4.88
26CTereza ŠídlováKrása Moravy4.77
26CAnna Čukatovápavučinka4.77
26CJan ChládekVečerní romance4.77
26Cpavel černýu náprstníku4.77
30AJáchym VlkPavoučí rodina 14.66
31CHedvika MichnováNa větvi4.55
32CLukáš VintrPavučinková...4.44
32CHedvika MichnováLedový odraz4.44
32AKryštof VaněkSvětélkování4.44
35CIvana KučerováPřesnost4.33
35CJakub SpínaPastýřská stěna v Děčíně4.33
35CJakub SpínaTyršův most v Děčíně4.33
35CVeronika KociánováČekání na jaro4.33
35BMartina ArltováTváří v tvář4.33
35BMaria ŠimůnkováBlízko nebi4.33
35BAdéla DuchatschováZamrzlá pavučina4.33
35AJulie KratěnováLedová grafika4.33
35BKateřina SuchánkováPodzimní fantazie4.33
44CLukáš VintrRanní vstávání4.22
44CIvana KubíkováPavoučí perly4.22
44CMichaela JanovskáVšechny barvy podzimu4.22
44CAnna TláskalováPavoučí síť4.22
44CJan ChládekNeobyčejné obyčejnosti4.22
44BMartina ArltováKřižák pruhovaný4.22
44CVojtěch RydloV podvečer4.22
51CMarie KubínováProcházka4.11
51CIvana KučerováSoužití4.11
51CAlice HudcováPodzim4.11
51Cpavel černýschůze volavek4.11
51APetr TomášPavučina4.11
56CVeronika KociánováPoslední večeře4.00
56BBarbora RoštlapilováDokonalé zrcadlo4.00
56AEliška WolfováZimní pavučina (1)4.00
59CAlena Kankovámeandry3.88
59CAlena Kankovárybníky Přírodního parku Kotvice3.88
59BIvana HoráčkováStíny se dlouží3.88
59BMartina ArltováNerušit, stavím!3.88
59AAneta KopeckáPAVUČINKA3.88
59ANicol PlecháčováU rybníka3.88
65BAnna ProcházkováPeklo u Zachrádek3.77
65CHedvika MichnováOrosená pavoučí síť3.77
65BDoubravka ZachardováChalupská slať3.77
65BKristýna ŠedováRagnatela3.77
65ABarbora VaňkováV síti3.77
65BMichal KubánekPodvečerní rybník3.77
71BAnna ProcházkováKroměříž3.66
71AMatěj KufelZrcadlo zamrzá...3.66
73CMarie DobiášováZemě je kulatá...3.55
73CKateřina KopečkováBabí léto3.55
73BVáclav PtáčekNa kameni3.55
73CLibor GINTARPropletenec3.55
73APetr TomášKapky3.55
73ANikol HospodářováKapky v pavučině3.55
79BTereza ŠitinováVánoce3.44
79CMichaela JanovskáHallstattské zrcadlení3.44
79AMarkéta ŠrejberováKruhy a kroužky (1)3.44
82CTereza ŠídlováOdraz v kapce rosy3.33
82BAmélie OlivováKřižák na písku3.33
82CLibor GINTARTulák3.33
82BAlena JamrožováŠumava romantická3.33
82BAdéla DuchatschováJing jang řeky3.33
82AMarkéta ŠrejberováKruhy a kroužky (2)3.33
88CAlena Kankováorosené ráno3.22
88AJan TomášZmrzlá pavučina3.22
88ALucie ŠnipsováLedové sklíčko3.22
88AKateřina ZaňkováPříběh v kapce3.22
88ANatálie VítkováMalba na rybníku3.22
88APetr TomášKachna3.22
88ALucie HofmanováHra barev3.22
88AEliška WolfováZimní pavučina (2)3.22
96BAdéla KopeckáVidina3.11
96BSabina ChvátalováŽbluňk3.11
98BTereza ŠitinováOdraz3.00
98BAntonín PospišilíkV zrcadle3.00
98BIvana HoráčkováLedové variace3.00
98CLibor GINTARMozaika3.00
98BAlena JamrožováHranice v zrcadle3.00
98AJulie KratěnováLedové království3.00
98ANikol HospodářováList s kapkami3.00
105CAnna TláskalováPavouk Eiffel2.88
105AMatouš Lempochnerlist z perleti2.88
105BMatouš KotěraTajemství rampouchu 2.88
105BRoman RoubínekSlunce v louži2.88
105BRoman RoubínekSněhový odraz2.88
105CVeronika KociánováJohana s dlouhýma nohama2.88
105Bjakub černýrybníček za humny2.88
105AKryštof VaněkLedové sevření2.88
105BMaria ŠimůnkováZapadání2.88
105BKateřina HoláV kaluži2.88
105ANatálie VítkováPrší2.88
116CIvana KubíkováKamenná hladina2.77
116BMaria ŠimůnkováNebezpečně blízko2.77
118CDominik SchneiderTma přichází 2.66
118BAdéla KopeckáTicho ve tmě2.66
118BAntonín PospišilíkKačenky2.66
118BMatouš KotěraOdraz západu slunce na sněhu 2.66
118BNikol ŠrubařováNačasování2.66
118BKateřina SuchánkováMalba na rybníce2.66
118ANatálie VítkováPo proudu2.66
118BMatěj Nedvěd Starjet 32.66
118ALucie HofmanováSkalní jezero2.66
118CVojtěch RydloJednou ráno2.66
128AMatouš Lempochnerspletité myšlenky2.55
128BMarkéta PospišilíkováLednický areál2.55
128CLucie RejmanováPavoučí král2.55
128BKateřina HoláObraz2.55
128AMatěj KufelKašna2.55
128BSabina ChvátalováLedový obraz2.55
134BVáclav PtáčekVodní hladina I. 2.44
134BAntonín PospišilíkDrnovice u Lysic2.44
134BRoman RoubínekRanní kapka rosy2.44
134BIvana HoráčkováZimní kouzlení2.44
134AFilip Hnik1..2..32.44
134ATereza RoštlapilováVoda čaruje (1)2.44
134CVojtěch RydloHodina geometrie2.44
141AJulie KratěnováKuželka2.40
142AMatouš Lempochnerranní procházka2.33
142CPetra StašováTajemství vloček2.33
142BTereza DočkalováRožnovská Bečva2.33
142ABarbora VaňkováJiskření2.33
142BAdéla DuchatschováStíny zimy2.33
142AJan TomášNa potoce2.33
142ALucie HofmanováSvětlo čaruje2.33
142AEliška WolfováKomín2.33
142BJáchym VítečekPavučina2.33
151BMarkéta PospišilíkováMinaret2.22
151BNikol ŠrubařováSkrze2.22
151AKateřina ZaňkováPo dešti2.22
151ANicol PlecháčováU splavu2.22
151BSabina ChvátalováOdraz lesa2.22
156CIvana KučerováOdpočinek2.11
156AFilip HnikKoberec2.11
156AKateřina ZaňkováKorálky2.11
156ATereza RoštlapilováVoda čaruje (2)2.11
156ATereza RoštlapilováVoda čaruje (3)2.11
161BJana KučerováSvětlo v každé kapce2.00
161CAlice HudcováKoupel v rybníce2.00
161BBarbora RoštlapilováLedovka2.00
161AFilip HnikBlůma2.00
161ANicol PlecháčováV bunkru2.00
166AAntonie NovákováZrcadlení světel1.88
166CAlice HudcováKapky rosy1.88
166AMarkéta ŠrejberováMaskovaná...1.88
166BSára HorákováCo ukrývá dno1.88
166BJáchym VítečekNaruby1.88
171CJakub SpínaJaro v kapkách rosy1.77
171ALucie ŠnipsováNavečer1.77
171BSára HorákováV rákosí1.77
171BSára HorákováSlunce na hladině1.77
175ABarbora VaňkováSvatý grál1.66
176CAnna Čukatovákameny v řece1.55
177BKateřina HoláPodzim na řece1.44
178BTereza ŠitinováJemná práce1.33
178BAdéla KopeckáKořist1.33
178BNikol ŠrubařováObklopená1.33
178Bjakub černýsrnčí útěk,až mu rosa stříká od kopýtek1.33
182BMarkéta PospišilíkováJsem krásná?1.22
182ALucie ŠnipsováKruhy1.22
184CValeriia KhramenkovaSíla vody 1.11
184Cpavel černýv ranní rose1.11
184AJan TomášRostoucí umění1.11
187ANikol HospodářováV trávě1.00
188CValeriia KhramenkovaHorský vodopád 0.44

Mladí ochránci přírody
Dittrichova 9, Praha 2

Profil na FacebookuProfil na Google +

Naše další aktivity:

Zasoutěžte si s námi a udělejte při tom něco pro příroduNárodní registr pramenů a studánek

Podporují nás
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Hlavní město Praha MČ Praha 6 MČ Praha 2 Ministerstvo životního prostředí