Hodnocení fotosoutěže za rok 2020

Na této stránce lze nalézt vyhodnocení daného ročníku dle jednotlivých kol. Hodnocení všech fotografií probíhá na škále 0 – 10 bodů (čím více tím lépe). Náhled fotografie lze zobrazit kliknutím na její název. Výsledková listina včetně pořadí ve věkových kategoriích je ke stažení zde.

Hodnocení za 1. kolo

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1CJiří ParůžekVítání slunka7.66
2CJiří ParůžekSnídaně6.33
3BMartin ČernýKrvavá příroda6.22
4CAleš KozlíkV jetelovém poli6.11
5CMarek MejstříkBrkoslav v jeřabinách6.00
6CAleš KozlíkHnědásek5.88
7CVeronika Iris PavelkováPrvní podzim5.22
8CMarie DobiášováMalí otužilci...5.11
8AFilip HudecVyschlé jezero5.11
10CMarek MejstříkV barvách podzimu5.00
11CAleš KozlíkSedmikráska4.77
12CMichaela DostálováBarevný západ slunce ve skleněnce4.66
13BKryštof VaněkZápad slunce4.44
13BMartin ČernýRůžová alej4.44
13CJiří ParůžekPodzim4.44
16BKryštof VaněkV plamenech4.33
17CVeronika KociánováKoniklec4.22
17CMarcel Valentamotýl4.22
19CAlena Kankovápodzimní houbičky4.11
19CVeronika Iris PavelkováRáno po Sabine4.11
21CAlice HudcováKaždý jsme jiný4.00
21BMartin ČernýTeplo vítá nové přátele4.00
21BKryštof VaněkMoucha v modrém4.00
21CMarek Mejstříkčervenka ukrytá v podzimu4.00
25ABěla BurešováPodzimní vratič3.90
26CMichaela DostálováBarvy podzimu3.88
26CMarcel Valentafauna a flóra3.88
28AAdéla HudcováCesta k Hajnímu kostelu3.80
28ABěla BurešováČervánky - zima jinak než ji známe3.80
30AFilip HudecCesta barev3.70
31CMichaela DostálováDuhová nit3.66
31CVeronika Iris PavelkováV parku3.66
33CAlice HudcováČervený podzim3.55
34ABarbora VaňkováMotýl3.40
35BEva FeldbabelováPlamen na vodě3.33
35CVeronika KociánováPodzim3.33
35CVeronika KociánováBrslen evropský3.33
38CAlena Kankovápříslib kvalitního moku3.22
38CAlena Kankovádofialova...3.22
40CAnna Čukatovákdyž chybí voda ve vltavě3.11
41ABěla BurešováUstupující mlha3.10
42CAlice HudcováSuché léto3.00
43CMarie DobiášováTři četníci...2.88
43ABarbora VaňkováVysychá nám řeka2.88
45BŠimon VožickýJaro přichází2.77
45CAnna Čukatoválistopadová jablíčka2.77
47AAdéla HudcováBarvy lesa2.70
48BLukáš RoubínekPosed2.66
49ABarbora VaňkováKrajina2.60
50AFilip HudecMěsto písku2.55
51CMarie DobiášováAž pokvetou lípy...2.33
51CJana ŠopejstalováRozsvícená pampeliška2.33
51CAnna Čukatovápodzimní jižní čechy2.33
51BLukáš RoubínekMech2.33
55AAdéla HudcováSucho2.22
56BEva FeldbabelováPřehlídka odstínů bílé2.11
57BŠimon VožickýBarvy mechu2.00
57BLukáš RoubínekStrom2.00
59CJana ŠopejstalováTěšení na jaro1.77
60BŠimon VožickýOdstíny zelené1.66
61CMarcel Valentana procházce1.44
62BEva FeldbabelováVyprahlá busta s kloboukem1.33
63CJana ŠopejstalováZelená kolem nás1.22