Na této stránce najdete přehled výsledků jednotlivých kol, programu Minuta pro Zemi. Tato aktivita nemá vítěze ani poražené, jejím cílem není získávat ceny, vyhrávat či dělat rekordy, cílem je pomoci naší přírodě. Vítězové jsou tak všichni, kteří se namísto věčného povídání, co by bylo dobré, seberou a vyrazí přírodě opravdu pomoci. Děkujeme všem, kteří se do společné pomoci přírodě zapojili.
Výsledky jednotlivých kol jsou seřazeny dle osobominut a dále jsou zvýrazněny ty akce, které se nám v daném kole zdály nejzajímavější.
V prvním kole jsme pomáhali naší Zemi 2.760 minut, ale protože nás bylo celkem 87 účastníků darovali jsme Zemi dohromady celkem 36.660 minut. Pokud byste chtěli tento čas věnovat Zemi sami, pak by vám to trvalo více než 25 dnů (bez jakékoliv přestávky). Děkujeme všem účastníkům.
Název akce | Místo | Foto | Organizace | Lidí | Minut |
---|---|---|---|---|---|
Záchrana káně lesní na táboře | Místo | Ukázka | MOP Čejka | 8+4 | 12960 |
Víkendovka jak se neseznámit | Místo | Ukázka | Klub Hnutí Brontosaurus Zelený dům | 20 | 10800 |
Luční dovádění na Skutečsku | Místo | Ukázka | Klub Hnutí Brontosaurus Zelený dům | 9 | 5400 |
Důkladné vyčištění studánka | Místo | Ukázka | MOP Trilobit | 11 | 3300 |
Zprovoznění krmítek pro ptactvo | Místo | Ukázka | ŠD Beroun - Závodí - Veverušáci | 20 | 2400 |
výroba lojových trubiček pro ptáky | Místo | Ukázka | ŠD Beroun - Závodí - 3. oddělení | 15 | 1800 |
V prvním kole jsme pomáhali naší Zemi 2.145 minut, ale protože nás bylo celkem 260 účastníků darovali jsme Zemi dohromady celkem 52.460 minut. Pokud byste chtěli tento čas věnovat Zemi sami, pak by vám to trvalo více než 36 dnů (bez jakékoliv přestávky). Děkujeme všem účastníkům.
Název akce | Místo | Foto | Organizace | Lidí | Minut |
---|---|---|---|---|---|
Krmení zvěře | Místo | Ukázka | MOP Trilobit | 44 | 13200 |
Doplnění krmiva do krmítka a rozvěsení lojových koulí | Místo | Ukázka | ŠD Beroun - Závodí | 4 x 17 | 8160 |
Čištění studánky a sbírání odpadků | Místo | Ukázka | MOP Trilobit | 25 | 7500 |
Zdobení vánočního stromku pro zvířata v lese | Místo | Ukázka | ŠD Beroun - Závodí | 53 | 6360 |
Krmení a pozorování ptactva | Místo | Ukázka | MOP Trilobit | 12 | 3600 |
Pěstování sazenic stromů a keřů | Místo | Ukázka | MOP Čejka | 2-8 | 3600 |
Výroba lojových šišek | Místo | Ukázka | ŠD Beroun - Závodí | 20 | 3000 |
Úklid okolí studánky před zimou | Místo | Ukázka | ŠD Beroun - Závodí | 18 | 2160 |
Doplnění krmiva do krmítka a rozvěsení lojových koulí | Místo | Ukázka | ŠD Beroun - Závodí | 16 | 1920 |
Krmení sýkorek u Litavky | Místo | Ukázka | 3. C - 2. ZŠ Beroun | 21 | 1260 |
Kroužkování na schůzkách | Místo | Ukázka | MOP Čejka | 7 a 4 | 830 |
Čištění budek | Místo | Ukázka | MOP Čejka | 8 | 720 |
Krmítka | Místo | Ukázka | MOP Čejka | 5 | 150 |